11-04-2018
MAMY KOCIĘTA !!!
Na świat przyszły 4 kocieta. Mamą została Kate Moss. ...
19-05-2017
AKTUALNE ZDJĘCIA KOCIĄT
W zakładce kociaki - aktualne mioty zamieściliśmy aktualne zdjęcia naszych kociąt. ...
01-05-2017
MAMY KOCIĘTA
Didi, Kate Moss i Shelby zostały mamami ...


Zanim opuścisz stronę wpisz się proszę do naszej księgi gościZawsze kiedyś przychodzi ten dzień,
w którym Twój przyjaciel spogląda Ci w oczy po raz ostatni
i nawet Twoja miłość,
chociażby była najsilniejsza nie jest w stanie tego zmienić...
Jest taki zakątek w niebie, który nazywa się Tęczowy Most....

Kiedy umiera zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most. Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem.
Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły.
Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.

A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."

Autor nieznany


European Champion (EC)
DIAMOND BLUE LAKE OF ALAMANON*UA

Data ur.: 07.10.2000 r. - 01.10.2015r.
Umaszczenie: niebieska (BSH a)
Matka: EC Beatris Ant-Lariol*UA, DM (BSH g)
Ojciec: IC Alan Lilvestri (BSH c)
Testy: FIV, FeLV - negatywne
Badania: HCM - prawidłowe
Grupa krwi: A


 

W domu zwana Diami, Diamisia, Misia, jako pierwsza przybyła do naszego domu. Jest kotką brytyjską niebieską pochodzącą z Ukrainy. Diami jest ulubienicą wszystkich domowników, jest bardzo spokojna, zrównoważona i przyjacielska - jest typową domatorką. Uwielbia jeść i zawsze ma ochotę na małe co nieco. Odgłos sypanej do miseczki karmy przyciąga ja natychmiast nawet z najbardziej oddalonego miejsca w domu.

Diami to piękna koteczka, która wspaniale radziła sobie na wystawach, to z nią odbieraliśmy pierwsze puchary i medale. Nie raz okazała się najlepszą kotką brytyjską wystawy. Jej największą zaletą jest wspaniała budowa, gęste futro i ciemno pomarańczowy kolor oczu. Na wystawach sędziowie często mylili ją z kocurem. Diami w wieku dwóch lat zdobyła tytuł Europejskiego Championa - jest to najwyższy tytuł wystawowy.
Diami zakończyła już swoją karierę wystawową i hodowlaną.