11-04-2018
MAMY KOCIĘTA !!!
Na świat przyszły 4 kocieta. Mamą została Kate Moss. ...
19-05-2017
AKTUALNE ZDJĘCIA KOCIĄT
W zakładce kociaki - aktualne mioty zamieściliśmy aktualne zdjęcia naszych kociąt. ...
01-05-2017
MAMY KOCIĘTA
Didi, Kate Moss i Shelby zostały mamami ...


Zanim opuścisz stronę wpisz się proszę do naszej księgi gości

European Premior (EP), Champion(CH), Distinguished Show Merit (DSM)
DAZZLER OF NILFGAARD*PL

Data ur.: 17.10.2003 r.
Umaszczenie: niebieski (BRI a)
Matka: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA - BRI a
Ojciec: EC Di Angelo Graham*PL - BRI a
Testy:
Badania:
Grupa krwi:

 

Dazzler w domu zwany Olek, jest  niebieskim brytyjczykiem pochodzącym z naszej hodowli. Posiada wszystkie cechy prawdziwego brytyjczyka, jest niemalże idealny. Bardzo się cieszymy, że udało się nam  wyhodować tak wspaniałego chłopca. W wieku dwóch lat został wykastrowany z wiadomych przyczyn:)
     Jest wspaniałym przedstawicielem swojej rasy o bardzo mocnej budowie kośćca i ekstremalnie doskonałych proporcjach ciała. Jego głowa jest duża , okrągła z wspaniałymi pućkami, ma duże dobrze osadzone oczy w pięknym ciemnopomarańczowym kolorze. Jego futro jest bardzo gęste i krótkie.
     Ma wiele wspaniałych osiągnięć wystawowych. Już wieku 10-ciu miesięcy, na swojej pierwszej wystawie, gdy nie był jeszcze kastratem został wybrany najlepszym kotem wystawy (Best of Best).  Na swoim koncie ma  wiele wygranych wystaw w Polsce i za granicą. W 2005 został finalistą wystawy światowej we Włoszech - z czego jesteśmy bardzo dumni.  Swój sukces powtórzył również na Wystawie Światowej w 2006r w Maastricht i w 2007r w Bratysławie otrzymując tytuł najlepszego niebieskiego brytyjczyka wystawy oraz nominację do Best in Show . Na początku 2007 roku Dazzler otrzymał zaszczytny tytuł DSM za Wybitne Osiągnięcia Wystawowe. Dazzler doskonale prezentuje się na wystawach jest zawsze zrelaksowany i spokojny. Swoimi ogromnymi oczami rozgląda się wokół oczarowując sędziów.
Ma wspaniały charakter to bardzo łagodny, miły i mądry chłopiec.


POTOMSTWO | WYSTAWY | GALERIA | RODOWÓD