02-09-2021
KOCIĘTA W ZAPRZYJAŹNIONEJ HODOWLI
W zaprzyjaźnionej hodowli Amber & Ash*PL urodziły się kocięta ...
10-01-2021
PLANOWANE MIOTY W 2021 ROKU.
W 2021 r. planujemy 2 mioty kociąt po naszych koteczkach Didi i Mimi. ...
01-01-2021
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 roku !!!
...


Zanim opuścisz stronę wpisz się proszę do naszej księgi gości

European Premior (EP), Champion(CH), Distinguished Show Merit (DSM)
DAZZLER OF NILFGAARD*PL

Data ur.: 17.10.2003 r.
Umaszczenie: niebieski (BRI a)
Matka: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA - BRI a
Ojciec: EC Di Angelo Graham*PL - BRI a
Testy:
Badania:
Grupa krwi:

 

Dazzler w domu zwany Olek, jest  niebieskim brytyjczykiem pochodzącym z naszej hodowli. Posiada wszystkie cechy prawdziwego brytyjczyka, jest niemalże idealny. Bardzo się cieszymy, że udało się nam  wyhodować tak wspaniałego chłopca. W wieku dwóch lat został wykastrowany z wiadomych przyczyn:)
     Jest wspaniałym przedstawicielem swojej rasy o bardzo mocnej budowie kośćca i ekstremalnie doskonałych proporcjach ciała. Jego głowa jest duża , okrągła z wspaniałymi pućkami, ma duże dobrze osadzone oczy w pięknym ciemnopomarańczowym kolorze. Jego futro jest bardzo gęste i krótkie.
     Ma wiele wspaniałych osiągnięć wystawowych. Już wieku 10-ciu miesięcy, na swojej pierwszej wystawie, gdy nie był jeszcze kastratem został wybrany najlepszym kotem wystawy (Best of Best).  Na swoim koncie ma  wiele wygranych wystaw w Polsce i za granicą. W 2005 został finalistą wystawy światowej we Włoszech - z czego jesteśmy bardzo dumni.  Swój sukces powtórzył również na Wystawie Światowej w 2006r w Maastricht i w 2007r w Bratysławie otrzymując tytuł najlepszego niebieskiego brytyjczyka wystawy oraz nominację do Best in Show . Na początku 2007 roku Dazzler otrzymał zaszczytny tytuł DSM za Wybitne Osiągnięcia Wystawowe. Dazzler doskonale prezentuje się na wystawach jest zawsze zrelaksowany i spokojny. Swoimi ogromnymi oczami rozgląda się wokół oczarowując sędziów.
Ma wspaniały charakter to bardzo łagodny, miły i mądry chłopiec.


POTOMSTWO | WYSTAWY | GALERIA | RODOWÓD