02-09-2021
KOCIĘTA W ZAPRZYJAŹNIONEJ HODOWLI
W zaprzyjaźnionej hodowli Amber & Ash*PL urodziły się kocięta ...
10-01-2021
PLANOWANE MIOTY W 2021 ROKU.
W 2021 r. planujemy 2 mioty kociąt po naszych koteczkach Didi i Mimi. ...
01-01-2021
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 roku !!!
...


Zanim opuścisz stronę wpisz się proszę do naszej księgi gości

Supreme Champion (SC), Junior Winner(JW), Distinguished Show Merit (DSM), Distinguished Variety Merit (DVM) Zwycięzca Polski
SIMON LOVELY PANTHER*CZ

Data ur.: 18.05.2006 r.
Umaszczenie: niebieski (BRI a)
Matka: Koko Chanell Small Panther*CH (BRIa)
Ojciec: Siemagic's Purr-Fect Pablo (BRIa)
Testy: FIV, FeLV - negatywne
Badania: HCM - prawidłowe
Grupa krwi: B

 

Simon przyjechał do nas z najlepszej czeskiej hodowli, a w swoim rodowodzie ma znane niemieckie i szwajcarskie linie. Jest to kolejny kot którego bardzo długo poszukiwaliśmy i myślę, że się opłacało. Simon ma wygląd pluszowego niedźwiadka, jest kompaktowym, średnim kocurkiem, o mocnej budowie ciała, jego gęste futerko ma rzadko w Polsce spotykany jasny odcień barwy, ma śliczną okrągłą główkę i małe uszka, a jego dodatkowym atutem jest to, że jest niespokrewniony z żadnym kotem brytyjskim w Polsce. Sędziowie potwierdzili jego urodę wybierając go kilkakrotnie najlepszym kociakiem wystawy, a na Wystawie Światowej w Maastricht (2006)r. otrzymał tytuł najlepszego niebieskiego brytyjczyka wystawy oraz nominację do Best in Show gdzie otrzymał głosy. Simon jest także pierwszym kocurem brytyjskim w Polsce który uzyskał tytuł Junior Winner, Distinguished Show Merit oraz Distinguished Variety Merit. Na swoim koncie ma wiele wygranych wystaw, to jedyny w Polsce do tej pory kocur brytyjski z takimi osiągnięciami. Simon ma cudowny charakter, jest bardzo odważny i nic nie jest w stanie go przestraszyć. Wystarczy na niego spojrzeć, a już włącza mu się "traktorek" :) i ciągle upomina się o pieszczoty. Jego ulubioną zabawą jest aportowanie piłeczki.
SIMON jest najbardziej utytułowanym kocurem brytyjskim w Polsce. (choć niektóre hodowle przypisują sobie bezpodstawnie ten zaszczyt)


POTOMSTWO | WYSTAWY | GALERIA | RODOWÓD