02-09-2021
KOCIĘTA W ZAPRZYJAŹNIONEJ HODOWLI
W zaprzyjaźnionej hodowli Amber & Ash*PL urodziły się kocięta ...
10-01-2021
PLANOWANE MIOTY W 2021 ROKU.
W 2021 r. planujemy 2 mioty kociąt po naszych koteczkach Didi i Mimi. ...
01-01-2021
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 roku !!!
...


Zanim opuścisz stronę wpisz się proszę do naszej księgi gości

MAMY KOCIĘTA


Witamy serdecznie na stronie internetowej naszej hodowli NILFGAARD*PL, zarejestrowanej w Elitarnym Klubie Kota Rasowego (EKKR) pod patronatem Felis Polonia (FPL), który jest członkiem międzynarodowej organizacji Federation Internationale Feline (FIFe).

Zapraszamy do zakładki NOWINKI, gdzie możecie Państwo śledzić wydarzenia w naszej hodowli.


Hodowla istnieje od 2001 roku, a w jej skład wchodzą obecnie cztery koteczki hodowlane oraz dwa kocurki - liliowy i niebieski. Nie wszystkie koty mieszkają razem z nami. W trosce o ich dobre samopoczucie i zapewnienie im komfortowych warunków, nasze  brytyjczyki zamieszkują w naszym domu i w domu naszych przyjaciół.

Wystawiamy nasze koty na wystawach międzynarodowych w kraju i za granicą. Odnieśliśmy na tym polu wiele zwycięstw, o których możecie Państwo przeczytać na dalszych stronach. Jesteśmy najbardziej utytułowaną hodowlą kotów brytyjskich w Polsce, a naszą pracę hodowlaną doceniło również wielu hodowców z zagranicy. Nasze koty mieszkają w wielu polskich hodowlach, a także w Danii, Finlandii, Holandii, Hiszpanii, Francji, Słowacji i Czechach.


Nasza hodowla nie jest bardzo duża, co uważamy za swój atut, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie zadbać jak najlepiej  o nasze koty i kocięta. Naszym celem jest hodowla zdrowych, szczęśliwych i pięknych kotów brytyjskich. Wszystkie nasze brytyjczyki są pod stałą opieką weterynaryjną


Każdy miot w naszej hodowli to ogromna radość, mimo ogromu wyrzeczeń i poświęcenia wkładanego w wychowanie kociąt. Staramy się, aby kociaki trafiły do ludzi, którzy będą je przede wszystkim kochać i traktować jak domowników. Jeśli tacy opiekunowie dodatkowo są zainteresowani udziałem w wystawach, jest to dla nas dodatkowa radość. O początkach naszej hodowli możecie państwo przeczytać tutaj.


Życzymy miłej wizyty  i zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej witryny.